Nooit meer vieze laptops dankzij studenten

ROTTERDAM - Vieze mobiele telefoons, stoffige laptops en vuile robots zijn in de toekomst verleden tijd. Drie studenten van de Erasmus Universiteit Rotterdam presenteerden dinsdag TEClean, een wasmiddel om elektronica mee te wassen en drogen gebaseerd op -nog niet bestaande- nanotechnologie.

Donna Soedarso (Nederland), Bastian Steinbach (Duitsland) en Severin Matten (Duitsland) wonnen met hun idee de Nederlandse ronde van een internationale ontwerpwedstrijd voor studenten. De Duitse fabrikant Henkel nodigde 1650 studenten uit twaalf Europese landen uit om innovatieve ideeC+n voor cosmetica en schoonmaakmiddelen voor het jaar 2050 te leveren.

Zeven teams streden in Amsterdam om een plek in de internationale finale van de zogenoemde Henkel Innovation Challenge die in de hoofdstad plaatsvindt van 21 tot en met 23 april. De ontwerpwedstrijd is bedoeld om studenten kennis te laten maken met het bedrijfsleven. (ANP)
09/03/10 16u47
volledig dossier: Rotterdam

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...

© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden. Lees het auteursrechtvoorbehoud.



  • acap enabled